Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /usr/local/apache/www/htdocs/faster.fr.pl/plesbad/lib/dba_lib.php on line 265
UKS PLESBAD PSZCZYNA www.plesbad.pl - Osiągniecia

OSIĄGNIĘCIA

SKŁAD UKS PLESBAD PSZCZYNA ZDOBYWA
CZOŁOWE MIEJSCA NA TURNIEJACH KRAJOWYCH JAK I ZAGRANICZNYCH.

W piętnastoletniej historii działalności naszego klubu zawodniczki i zawodniczki zdobyli wiele medali i tytułów. Pierwsze trofea zdobywane były na terenie miasta i gminy Pszczyna. Następne sukcesy osiągano na zawodach wojewódzkich.

Dziś w dorobku naszych zawodników jest wiele medali Mistrzostw Śląska, Mistrzostw Polski a nawet zawodów międzynarodowych. W sumie zdobyliśmy 18 medali Mistrzostw Polski różnych kategorii wiekowych. Najbardziej utytułowanym zawodnikiem jest Paweł Pietryja. W swoim dorobku ma 7 medali MP (we wszystkich kategoriach) oraz tryumfy zagranicą. Wielkim sukcesem było dotarcie do najlepszej „szesnastki” Mistrzostw Europy juniorów, które rozegrano w Helsinkach na początku 2011 roku.

Nasi zawodnicy byli i są powoływani także do Kadr Wojewódzkich i Polski. W Kadrze Polski występowali (lub są nadal): Miłosz Wiktorczyk, Weronika Strąk, Anna Goc i Paweł Pietryja.

ZDOBYTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI

rok zawodnik/zawodniczka medal turniej miejsce data gra
2018 Zimnol Daria
/ Julia Pławecka
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Tarnowo Podgórne 11-13.05.2018 debel
2018 Pławecka Julia
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Tarnowo Podgórne 11-13.05.2018 singiel
2017 Zimnol Daria
/ Julia Pławecka
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Lubin 15-17.12.2017 debel
2017 Wrońska Aleksandra
/ Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Lubin 15-17.12.2017 debel
2017 Marszałek Antonina
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Lubin 15-17.12.2017 singiel
2017 Pławecka Julia
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Lubin 15-17.12.2017 singiel
2017 Pietryja Paweł
/ Przemysław Szydłowski (LKS Technik Głubczyce)
53. YONEX Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity Białystok 15-18.06.2017 debel
2017 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska
53. YONEX Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity Białystok 15-18.06.2017 mixt
2017 Marczak Kornelia
53. YONEX Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity Białystok 15-18.06.2017 singiel
2017 Klepek Tomasz
/ Jan Lewandowski (BKS Kolejarz Częstochowa)
Ogólnopolska Olimpiada Modzieży Babimost 26-28.05.2017 debel
2017 Pękała Dagmara
MP Woj. Drużyn Mieszanych Juniora Młodszego Głubczyce 1-2.04.2017 debel
2017 Kapera Jan
, Muszyńska Małgorzata
MP Woj. Drużyn Mieszanych Młodzika Młodszego Głubczyce 1-2.04.2017 debel
2017 Muszyńska Małgorzata
/ Kowarska Angelika (LKS Technik Głubczyce)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych Białystok 19-21.05.2017 debel
2017 Pławecka Julia
/ Daria Zimnol
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Suwałki 12-14.05.2017 debel
2017 Marczak Kornelia
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Lublin 21-23.04.2017 singiel
2016 Pietryja Paweł
/ Miłosz Bochat
52. Yonex IMP Elity Białystok 15-17.06.2016 debel
2016 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska
52. Yonex IMP Elity Białystok 15-17.06.2016 mixt
2016 Zimnol Daria
IMPMM Kobierzyce 20-22.05.2016 singiel
2016 Pławecka Julia
/ Daria Zimnol
IMPMM Kobierzyce 20-22.05.2016 debel
2016 Brudek Jakub
/ Julia Pławecka
IMPMM Kobierzyce 20-22.05.2016 mixt
2016 Marczak Kornelia
Mistrzostwa Polski Juniorów Białystok 15-17.04.2016 singiel
2016 Marczak Kornelia
/ Magdalena Machnik (UKS Orbitek Straszęcin)
Mistrzostwa Polski Juniorów Białystok 15-17.04.2016 debel
2016 Goc Anna
/ Kinga Haracz (LKS Tchnik Głubczyce)
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Białystok 15-17.04.2016 debel
2016 Brudek Jakub
Zimnol Daria
Drużynowe MP Drużyn Mieszanych MM Żyraków 5-6.03.2016 debel
2015 Jonderko Patrycja
/ Dagmara Pękała / Kornelia Marczak / Daria Zimnol
Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Białystok 12-13.12.2015 debel
2015 Pławecka Julia
/ Daria Zimnol / Judyta Kolczyńska / Michalina Kuczera
Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych Głubczyce 19-20.12.2015 debel
2015 Marczak Kornelia
Robert Mirga (LKS Technik Głubczyce)
Mistrzostwa Polski Juniorów Białystok 17-19.04.2015 mixt
2015 Marczak Kornelia
Magdalena Machnik (UKS Orbitek Straszęcin)
Mistrzostwa Polski Juniorów Białystok 17-19.04.2015 debel
2015 Klepek Tomasz
/ Dagmara Pękała
Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Miesznych Młodzików Białystok 1-2.05.2015 mixt
2015 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska
51. Indywidualne Mistrzostwa Polski Sobótka 29.01-01.02.2015 mixt
2015 Pietryja Paweł
/ Miłosz Bochat
51. Indywidualne Mistrzostwa Polski Sobótka 29.01-01.02.2015 debel
2014 Marczak Kornelia
/ Robert Mirga (LKS Technik Głubczyce)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sobótka 20-22.06.2014 mixt
2014 Marczak Kornelia
/ Kornelia Kowalczyk (UKS Kometa Sianów)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sobótka 20-22.06.2014 debel
2014 Pietryja Paweł
/ Miłosz Bochat (MLKS Solec Kuj.)
50. Indywidualne Mistrzostwa Polski Białystok 08-11.05.2014 debel
2014 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska (LKS Technik Głubczyce)
50. Indywidualne Mistrzostwa Polski Białystok 08-11.05.2014 mixt
2014 Pietryja Paweł
/ Przemysław Urban (UKS Orbitek Straszęcin)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Pszczyna 11-13.04.2014 debel
2013 Marczak Kornelia
/ Joanna Stanisz (UKS Sokół Ropczyce)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Piotrków Trybunalski 14-16.06.2013 debel
2013 Pietryja Paweł
/ Justyna Pasternak (LKS Technik Głubczyce)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Solec Kujawski 12-14.04.2013 mixt
2013 Pietryja Paweł
/ Przemysław Urban (UKS Orbitek Straszęcin)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Solec Kujawski 12-14.04.2013 debel
2013 Tomża Tomasz
Mistrzostwa Polski Juniorów Solec Kujawski 12-14.04.2013 singiel
2012 Marczak Kornelia
/ Jakub Smajda (UKS Ząbkowice Dąbr. Górn.)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kraków 28.06-01.07.2012 mixt
2012 Paweł Pietryja/ Przemysław Urban (LKS Technik Głubczyce) Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Głubczyce 16-18.03.2012 debel
2012 Paweł Pietryja/ Justyna Pasternak (LKS Technik Głubczyce) Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Głubczyce 16-18.03.2012 mixt
2011 Paweł Pietryja/ Justyna Pasternak (LKS Technik Głubczyce) Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Ropczyce 18-20.03.2011 mikst
2011 Paweł Pietryja/ Przemysław Urban (LKS Technik Głubczyce) Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Ropczyce 18-20.03.2011 debel
2010 Anna Goc/ Anna Belicka (Orlicz Suchedniów) Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Płońsk 7-9.05.2010 debel
2010 Paweł Pietryja/ Przemysław Urban (LKS Technik Głubczyce) 46. Indywidualne Mistrzostwa Polski Głubczyce 04-06.02.2010 debel
2010 Paweł Pietryja/ Przemysław Urban (LKS Technik Głubczyce) Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Choroszcz 19-21.03.2010 debel
2009 Paweł Pietryja/ Przemysław Urban (LKS Technik Głubczyce) Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Częstochowa 24-26.04.2009 debel
2008 Przemysław Buda/ Krzysztof Czerwiński Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Głubczyce debel
2008 Przemysław Buda Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Głubczyce singiel
2008 Paweł Pietryja Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sobótka 9-11.05.2008 singiel
2008 Paweł Pietryja/ Przemysław Urban (UKS 15 Kędzierzyn-K.) Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sobótka 9-11.05.2008 debel
2006 Kamil Ogiegło/ Cezary Gutowski (KS Wesoła Warszawa) Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Głubczyce 24-26.03.2006 debel
2006 Kamil Ogiegło Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Głubczyce 24-26.03.2006 singiel
2005 Pietryja Paweł
Paweł Pietryja
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Kędzierzyn-Koźle 20-22.05.2005 singiel
2005 Kamil Ogiegło/ Cezary Gutowski (KS Wesoła Warszawa) Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Głubczyce 27-29.05.2005 debel
2005 Sebastian Dyrda/ Adam Załęski (Masovia Płock) Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Głubczyce 27-29.05.2005 debel
2004 Miłosz Wiktorczyk Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Solec Kujawski 7-9.05.2004 singiel
2004 Sebastian Dyrda/ Kamil Ogiegło Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Częstochowa 28-30.05.2004 debel
2002 Przemysław Buda Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Głubczyce singiel

MEDALE MIĘDZYNARODOWE

rok zawodnik/zawodniczka medal turniej miejsce data gra
2018 Pietryja Paweł
/ Przemysław Szydłowski
FZ Forza Slovenia International 2018 Medvode/ Słowenia 10-13.05.2018 debel
2018 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska
VICTOR Croatian International 2018 Zagrzeb/ Chorwacja 29.03-01.04.2018 mixt
2017 Prządka Kinga
/ Olga Więcek
Victor Polish Youth International 2017 - u9 Imielin 21-23.09.2017 debel
2017 Prządka Kinga
Victor Polish Youth International 2017 - u9 Imielin 21-23.09.2017 singiel
2017 Więcek Olga
Victor Polish Youth International 2017 - u9 Imielin 21-23.09.2017 singiel
2017 Zimnol Daria
Victor Polish Youth International 2017 - u15 Imielin 21-23.09.2017 singiel
2017 Marszałek Antonina
Victor Polish Youth International 2017 - u15 Imielin 21-23.09.2017 singiel
2017 Marszałek Antonina
/ Małgorzata Muszyńska
Victor Polish Youth International 2017 - u15 Imielin 21-23.09.2017 debel
2017 Wrońska Aleksandra
/ Justyna Biernot (KS Set Mazańcowice)
Victor Polish Youth International 2017 - u15 Imielin 21-23.09.2017 debel
2017 Wrońska Aleksandra
Victor Polish Youth International 2017 - u15 Imielin 21-23.09.2017 singiel
2017 Kapera Jan
/ Jacob Toczek
Victor Polish Youth International 2017 Imielin 21-23.09.2017 debel
2017 Zimnol Daria
/ Julia Prokopczuk
Victor Polish Youth International 2017 - u15 Imielin 21-23.09.2017 debel
2017 Marczak Kornelia
/ Magdalana Witek (SKB Suwałki)
Yonex Welsh International 2017 Cardiff 29.11-02.12.2017 debel
2017 Marczak Kornelia
/ Magdalana Witek (SKB Suwałki)
Victor Polish International Bieruń 21-24.09.2017 debel
2016 Pietryja Paweł
/ Adam Cwalina
YONEX Italian International 2016 Ostia Lido, Rzym 13-16.12.2016 debel
2016 Pławecka Julia
/ Daria Zimnol
SOFTIP Slovak Youth International U15 2016 Trenczyn/ Słowacja 25-27.11.2016 debel
2016 Brudek Filip
/ Emil Langemark
Yonex Denmark Junior Odense/ Dania 19-22.10.2016 debel
2016 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska
Valcolor Polish International Bieruń 22-25.09.2016 mixt
2016 Molak Artur
Turnaj Tří Bratří 2016 Czeski Cieszyn 11.06.2016 singiel
2016 Kapera Jan
/ Artur Molak
Turnaj Tří Bratří 2016 Czeski Cieszyn 11.06.2016 debel
2016 Pietryja Paweł
/ Miłosz Bochat
Hellas Open Sidirokastro/ Grecja 5-8.05.2016 debel
2016 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska
Hellas Open Sidirokastro/ Grecja 5-8.05.2016 mixt
2016 Zimnol Daria
/ Eliza Kwiatkowska
Flora Cup Elmshorn/ Niemcy 29.04-01.05.2016 debel
2016 Pietryja Paweł
/ Wojciech Szkudlarczyk
Iceland International 2016 Reykjavik 28-31.01.2016 debel
2016 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska
Iceland International 2016 Reykjavik 28-31.01.2016 mixt
2016 Pietryja Paweł
/ Wojciech Szkudlarczyk
51st Portuguese International 2016 Caldas da Rainha 10-13.03.2016 debel
2015 Zimnol Daria
Mazovia Junior Cup Zielonka k/ Warszawy 23-25.10.2015 singiel
2015 Zimnol Daria
/ Julia Pławecka
Mazovia Junior Cup Zielonka k/ Warszawy 23-25.10.2015 debel
2015 Brudek Wojciech
/ Anastazja Khomich
Mazovia Junior Cup Zielonka k/ Warszawy 23-25.10.2015 mixt
2015 Zimnol Daria
PGS 2015 Suchdniów 25-27.09.2015 singiel
2015 Zimnol Daria
/ Eliza Kwiatkowska (STB Energa Lubliniec)
PGS 2015 Suchedniów 25-27.09.2015 debel
2015 Pietryja Paweł
/ Wojciech Szkudlarczyk
Varcolor Polish International 2015 Bieruń 17-20.09.2015 debel
2015 Pietryja Paweł
Aneta Wojtkowska
Yonex Estonian International 2015 Tallin 8-11.01.2015 mixt
2015 Pietryja Paweł
Miłosz Bochat
41st Yonex Polish Open 2015 Arłamów 18-21.03.2015 debel
2015 Pietryja Paweł
Aneta Wojtkowska
Hellas International 2015 Sidirokastro 30.04-03.05.2015 mixt
2015 Pietryja Paweł
Miłosz Bochat
Hellas International 2015 Sidirokastro 30.04-03.05.2015 debel
2015 Pietryja Paweł
Miłosz Bochat
Yonex Lithuanian International 2015 Kowno 03-06.06.2015 debel
2015 Pietryja Paweł
Miłosz Bochat
Romanian International 2015 Timisoara 13-15.03.2015 debel
2015 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska
Romanian International 2015 Timisoara/ Rumunia 13-15.03.2015 mixt
2014 Pietryja Paweł
/ Miłosz Bochat
Turkey International 2014 Ankara 18-21.12.2014 debel
2014 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska
Turkey International 2014 Ankara 18-21.12.2104 mixt
2014 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska (LKS Technik Głubczyce)
Yonex Finnish International 2014 Helsinki/ Finlandia 20-23.11.2014 mixt
2014 Pławecka Julia
Babolat Kids Tour u-11 Cesky Tesin/ Czechy 8.02.2014 singiel
2014 Zimnol Damian
Mini Silesia Cup Dzieci i Żaków (U-9, U-11) Głubczyce 15.11.2014 singiel
2014 Marczak Kornelia
/ Robert Mirga (LKS Technik Głubczyce)
RSL Czech Junior International 2014 Orlova/ Czechy 14-16.11.2014 mixt
2014 Brudek Jakub
/ Adam Bibik (Wolant Łódź)
XIV Mazovia Junior Cup 2014 (U-13) Płońsk 24-26.10.2014 debel
2014 Pietryja Paweł
Adam Cwalina
Polish International 2014 Lubin 2014.09.19-21 debel
2014 Pietryja Paweł
Aneta Wojtkowska
Polish International 2014 Lubin 2014.09.19-21 mixt
2014 Pietryja Paweł
/ Aneta Wojtkowska (LKS Technik Głubczyce)
Yonex Lithuanian International 2014 Wilno 5-8.06.2014 mixt
2014 Pietryja Paweł
/ Miłosz Bochat (MLKS Solec Kuj.)
Yonex Lithuanian International 2014 Wilno 5-8.06.2014 debel
2014 Pietryja Paweł
Miłosz Bochat
Romanian International 2014 Timisoara 13-16.03.2014 debel
2013 Marczak Kornelia
Robert Mirga
XIII Mazovia Junior Cup Sochocin 25-27.10.2013 mixt
2013 Jonderko Patrycja
Marczak Kornelia
Festiwal Badmintona Fredericia/ Dania 17-20.10.2013 debel
2013 Klepek Tomasz
Puchar Gór Świętokrzystkich Suchedniów 27-29.09.2013 singiel
2011 Tomasz Tomża/ Kamil Korbel Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji Juniorów Nitra/ Słowacja 11-13.11.2011 debel
2010 Anna Goc/ Anna Belicka IX Wilson Mazovia Junior Cup Sochocin 12-14.03.2010 debel
2010 Tomasz Tomża/ Wojciech Szczypek IX Wilson Mazovia Junior Cup Sochocin 12-14.03.2010 debel
2010 Paweł Pietryja/ Przemysław Urban Victor Slovak Junior 2010 Preszów 3-5.09.2010 debel
2010 Paweł Pietryja/ Przemysław Urban II Portuguese International Junior Championships Caldas da Rainha 3-5.12.2010 debel
2006 Kamil Ogiegło/ Cezary Gutowski 17th Polish Junior Championships 2006 Łąck 27-29.01.2006 -
2005 Kamil Ogiegło Kason Mazovia Junior Cup 2005 Sochocin 4-6.03.2005 singiel
2005 Miłosz Wiktorczyk Festiwal Badmintona (Dania) Vejen 21-23.10. singiel
2005 Natalia Malik/ Oliwia Zimniewska Festiwal Badmintona (Dania) Vejen 21-23.10.2005 debel
2005 Natalia Malik Festiwal Badmintona (Dania) Vejen 21-23.10.2005 singiel
2005 Kamil Ogiegło/ Cezary Gutowski Croatian Junior International 2005 Porec 21-23.10.2005 debel
GALERIA

KONTAKT

UKS Plesbad Pszczyna
ul. Bogedaina 1,
43-200 Pszczyna,
email: plesbad@poczta.onet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone przez
UKS Plesbad Pszczyna 2011